#1 2012-02-15 19:45:00

 Bkeye

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 4
Punktów :   

Rangi

Witam.
Proponuje trochę zmienić system przyznawania rang.
Uważam, że ranga powinna być przyznawana nie tylko ze względu na ilość punktów, ale też długość przebywania w imperium oraz aktywność w grze i na forum.
Np:
Szeregowy 0-500pkt
Kapral: 501-1000pkt + 3dni przebywania w imperium.
Sierżant: 1001-2000pkt +7dni przebywania w imperium.
Porucznik: 2001-3500pkt + 12dni przebywania w imperium.
Kapitan: 3501-5000pkt + 20dni przebywania w imperium + aktywność w życiu imperium.
Itp.

Uważam, że przyznawanie wysokiej rangi i uprawnień komuś kto dopiero wszedł do imperium z powodu dużej ilości punktów to kiepski pomysł
Co sądzicie o takim pomyśle?

Offline

 

#2 2012-02-15 20:20:55

Gregor509

Nowy użytkownik

Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rangi

Myślę że masz rację i popieram ten pomysł jak widzisz jest nas 13-u, a na forum tylko piątka się zalogowała, rangi lub przywileje dla graczy doświadczonych, myślę że każdy będzie zadowolony. doświadczenia mam po Hirosach bez komunikacji ze sobą szybko znikniemy z mapy. pozdrawiam.

Offline

 

#3 2012-02-15 20:55:08

Togi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rangi

Póki co nasz sojusz jest nowy i te rangi nie mają takiego znaczenia. Jednak jeżeli chodzi o przyszłość to pomysł jest bardzo dobry!

Offline

 

#4 2012-02-15 21:08:55

ZI0MEK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rangi

myślę że czas oczekiwania powinien być regularny  (5-10-15-20,3-6-9-12)ale poza tym pomysł świetny

Offline

 

#5 2012-02-15 21:40:45

 Szubenss

Administrator

Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: Rangi

Musze przyznać, że całkiem niezły pomysł

Bkeye napisał:

ranga powinna być przyznawana nie tylko ze względu na ilość punktów, ale też długość przebywania w imperium oraz aktywność w grze i na forum

Co masz na myśli z aktywnością w grze i na forum? Jakieś szczegóły? Bo myślę, że przyznanie rangi za 2 czy 3 posty na forum to nie najlepszy pomysł, poza tym 2 osoby skarżyły mi się, że nie mogą zarejestrować się na forum, z powodu jakiegoś błędu.. co do aktywności w grze, to raczej każdy jest aktywny i regularnie zdobywa punkty. W sumie to nie każdy bo jest jeden gościu na skraju wyrzucenia..
Ale pomysł z przyznawaniem rangi ze względu na długość przebywania w sojuszu jest trafiony
Tylko, że według twojej sugestii kapral czekałby na rangę 3 dni, kapitan 20, a do tej pory każdy by miał status nowy? czy kapitan dostawał by co kilka dni wyższa rangę?


Smoke weed every day

Offline

 

#6 2012-02-15 21:48:50

czarny1pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rangi

W miarę jak każdy z nas będzie posiadał coraz to więcej punktów będzie trzeba zmienić system punktowy rang. Przecież nie może być w pewnym momencie samych generałów. Wszystko zrobi się w swoim czasie jak ustabilizuje się liczba członków. Nowe osoby przyjęte do sojuszu będą miały rangę "Nowy" i po załóżmy 2-óch tygodniach zostaną sprawdzone ich postępy. O ile miejsc awansowali ile punktów przybyło. Jeżeli aktywność jest znikoma bądź mało efektywna zostaną wyrzuceni żeby nie hamować rozwoju sojuszu.

Super Panowie że macie pomysły dzielcie się z nami częściej.

Czarny

Offline

 

#7 2012-02-15 22:14:48

 Bkeye

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rangi

Szubenss napisał:

Musze przyznać, że całkiem niezły pomysł
Co masz na myśli z aktywnością w grze i na forum? Jakieś szczegóły? Bo myślę, że przyznanie rangi za 2 czy 3 posty na forum to nie najlepszy pomysł, poza tym 2 osoby skarżyły mi się, że nie mogą zarejestrować się na forum, z powodu jakiegoś błędu.. co do aktywności w grze, to raczej każdy jest aktywny i regularnie zdobywa punkty. W sumie to nie każdy bo jest jeden gościu na skraju wyrzucenia..

Mam na myśli sytuacje kiedy członek robi coś po za zdobywaniem punktów dla imperium. tzn: często pomaga innym, bierze aktywny udział w wojnach, stara się pomagać w rozwoju imperium (nowe pomysły itp.), bierze udział w dyskusjach.

Szubenss napisał:

Tylko, że według twojej sugestii kapral czekałby na rangę 3 dni, kapitan 20, a do tej pory każdy by miał status nowy? czy kapitan dostawał by co kilka dni wyższa rangę?

Przykład:
Członek przybywa do imperium - jest szeregowym.
Przebywa 3 dni - awansuje na Kaprala. ( o ile ma odpowiednią ilość punktów)
Przebywa 7 dni - awansuje na Sierżanta.
I tak dalej.

Można by też wprowadzić coś w stylu kilkudniowego okresu próbnego(ranga: Rekrut, Kadet lub coś takiego ) podczas, którego nowy członek nie ma prawie żadnych uprawnień i nie może prosić o pomoc. Po upłynięciu tych kilku dni decydujemy się czy przyjmujemy go jako pełnoprawnego członka czy wywalamy .

Offline

 

#8 2012-02-15 22:35:20

 Szubenss

Administrator

Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: Rangi

no całkiem nieźle
przemyśle jeszcze dokładnie jak by to wyglądało i zrobię poprawki. Myślę, że rang obecnych graczy nie ma co zmieniać, ale dla nowych jak najbardziej.
Dzięki za pomysł!


Smoke weed every day

Offline

 

#9 2012-02-15 23:36:35

Gregor509

Nowy użytkownik

Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rangi

Dobry pomysł, fakt że siła sojuszu wyjdzie w czasie, teraz za wcześnie choć jako nowi to rekrut ok (super), myślę że i tak parę osób odpadnie a będą też szpiedzy to pewne, co do rejestracji też miałem problem ale się udało lecz Władco z 14-u tylko 6-iu się przywitało na forum no nie jest to wynik nawet zadawalający, takie moje zdanie, pozdro.

Offline

 

#10 2012-02-16 14:34:19

czarny1pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rangi

Wysyłam wszystkim link do strony sojuszu więc mam nadzieję, że się zarejestrują

Offline

 

#11 2012-06-06 13:54:34

 JaceKomandor

Nowy użytkownik

2398159
Skąd: Trzebinia - Małopolska
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rangi

Witam.

Czy gracz znajdujący się na liście użytkowników jest Członkiem Sojuszu czy nie ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-rpg.pun.pl www.dogsofwars.pun.pl www.pokemon-shadow-black.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl www.radiotopmusic.pun.pl